0 ürün - 0TL
Sütlü Çikolatalı Bisküvi Draje 1 kg

Sütlü Çikolatalı Bisküvi Draje 1 kg

  • 54TL

  • Vergiler Hariç: 50TL
Damla çikolata sütlü çikolatalı bisküvi draje


Sizin için özel testlerden sonra öyle bir çikolata ürettik ki tadı damağınızda kalacak.Sütlü Çikolatalı Bisküvi Draje hem tadı hem görüntüsü ile şahene bir draje çikolata..Bisküvi üzerini sütlü çikolata ile sardık.Sütlü bisküvi draje çikolata yı normal atıştırmalık olarak yiyebilirsiniz veya İsterseniz kahvenin yanında afiyetle tüketebilirsiniz. 


İçindekiler : Sütlü Çikolata (%70) [Şeker,kakao yağı,kakao kitlesi,yağlı süt tozu,emülgatör(soya lesitini),aroma (vanalin),Bisküvi,Parlatıcı(karnauba mumu)

Alerjen uyarısı : Ürün Soya lesitini ve bisküvi içermektedir.Eser miktarda süt tozu içerebilir.


Mamüllerimizin hiç birinde alkol,domuz yağı ve katkıları yoktur.


Menşe: Türkiye İşletme kayıt no : Tr-35-K069758

Tavsiye edilen tüketim tarifi üretim tarihinden itibaren bir yıldır. Türk gıda kodeksine uygundur.Damla çikolata fabrikasında sizin için özenle üretilmiştir.

Toptan draje çikolata fiyatları için bizimle irtibata geçiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Draje Çikolata fiyatları, Sütlü Çikolatalı Bisküvi Draje çikolata, Sütlü Çikolatalı Bisküvi Draje çikolata fiyatları, Sütlü Çikolatalı Bisküvi Draje çikolata fiyat, draje çikolata, draje çikolata fiyat, damla çikolata, damala çikolata Sütlü Çikolatalı Bisküvi Draje, draje şeker, Damla çikolata Sütlü Çikolatalı Bisküvi Draje fiyatları, Sütlü bisküvi draje çikolata, Sütlü bisküvi draje çikolata fiyatları, damla çikolata Sütlü bisküvi draje çikolata, bisküvili çikolata