0 ürün - 0TL

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile İzmir Bornova vergi dairesine kayıtlı Damla Çikolata Gıda İnş. Taah. Turz. Mak. San. Tic. Ltd. Şti.  işletmesi internet sitesi damlacikolata.com (Gizlilik politikasında “damlacikolata.com” olarak anılacaktır) Bu tanımlama ile kullanıcıların damlacikolata.com ’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

 

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

damlacikolata.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

 

damlacikolata.com, kişisel bilgilerin ve kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. damlacikolata.com kişisel bilgilerin güvenliği için, başka programlar kullanabilir. Ancak, damlacikolata.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda,damlacikolata.com’in bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, aktarnette.net haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler damlacikolata.com tarafından da güncellenebilecektir.

 

damlacikolata.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi damlacikolata.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

 

damlacikolata.com sitesinde paylaştığınız her türlü bilginin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Yapılan alışverşlerde kargo ve adres bilgileri doğruluğundan kullanıcı sorumludur.

 

damlacikolata.com adresinden yapılan alışverişlerde kargo belirtilen adrese yapılır. Kişi adreste değilse yakınlık derecesine göre ürün ikinci şahıslara teslim edilebilir.Bu gibi durumlardan doğacak sorunlardan damlacikolata.com sorumlu olmayacaktır.Ancak kullanıcı sadece kendisine teslim edilmesini istiyor ise damlacikolata.com bu durumdan sorumludur.

 

damlacikolata.com adresinden yapılan tüm alışverişlerde kredi kartı bilgileri damlacikolata.com tarafından korunmaktadır.Kredi kartı bilgileri kesinlike damlacikolata.com tarafından kayıt altına alınmamaktadır.Güvenli alışveriş alt yapısı ve gerekli tüm güvenlik önlemleri damlacikolata.com tarafından sağlanmak zorundadır. 

 

 

damlacikolata.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, damlacikolata.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.