0 ürün - 0TL
Fildişi Badem Draje Çikolata 500 gr

Fildişi Badem Draje Çikolata 500 gr

  • 32TL

  • Vergiler Hariç: 30TLSütlü çikolata çeşitlerimiz içinde badem drajenin yeri bir başkadır.Özenle seçilmiş bademlerin üzerine beyaz çikolata kapladık ortaya nefis bir lezzet çıktı. Fildişi badem draje ağzınıza attığınızda badem ve fildişi çikolatayı aynı anda hissedersiniz ve bu tada hayran kalırsınız. Fildişi badem draje normal atıştırmalık olarak yiyebilirsiniz ve lezzetine doyamazsınız.İsterseniz kahvenin yanında afiyetle tüketebilirsiniz. 


İçindekiler : Fildişi Çikolata (%70) [Şeker,kakao yağı,kakao kitlesi,yağlı süt tozu,emülgatör(soya lesitini) Aroma (vanalin)] Badem (%30) .Parlatıcı(karnauba mumu).

Alerjen uyarısı : Ürün Soya lesitini ve badem içermektedir.Eser miktarda süt tozu içerebilir.


Mamüllerimizin hiç birinde alkol,domuz yağı ve katkıları yoktur.


Menşe: Türkiye İşletme kayıt no : Tr-35-K069758

Tavsiye edilen tüketim tarifi üretim tarihinden itibaren bir yıldır. Türk gıda kodeksine uygundur. Damla çikolata fabrikasında sizin içibn özenle üretilmiştir.

Toptan draje çikolata fiyatları için bizimle irtibata geçiniz


Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Fildişi Badem Draje Çikolata, fildişi badem Draje Çikolata fiyatları, Fildişi badem Draje Çikolata fiyatı, fildişi çikolatalı badem draje, çikolatalı badem draje fiyatları, badem draje, badem draje fiyatları, çikolataı badem fiyatları, fildişi çikolatalı badem fiyatları